Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to et_EE translation catalogue (400 entries)

en: "New login URL" only works for/with the default WordPress login page.
et_EE: „Uus sisselogimise URL” töötab ainult WordPressi vaikimisi sisselogimislehega.

en: (Default is 'secret')
et_EE: (Vaikimisi on "secret")

en: (Default is 160px)
et_EE: (Vaikimisi 160px)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
et_EE: (filtreeritud _MAX_ kirje seast)

en: 1 minute
et_EE: 1 minut

en: 10 minutes
et_EE: 10 minutit

en: 120 seconds
et_EE: 120 sekundit

en: 15 seconds
et_EE: 15 sekundit

en: 2 minutes
et_EE: 2 minutit

en: 3 minutes
et_EE: 3 minutit

en: 30 seconds
et_EE: 30 sekundit

en: 45 seconds
et_EE: 45 sekundit

en: 5 minutes
et_EE: 5 minutit

en: 60 seconds
et_EE: 60 sekundit

en: 90 seconds
et_EE: 90 sekundit

en: <div class="asenha-warning">When password protection is enabled and the password input form is displayed, caching is disabled using <a href="%s"><code>nocache_headers()</code></a>. Caching remains disabled after submitting the valid password and seeing the actual page content.</div>
et_EE: <div class="asenha-warning">Kui paroolikaitse on lubatud ja parooli sisestusvorm kuvatakse, keelatakse vahemälu kasutamine <a href="%s"><code>nocache_headers()</code></a> abil. Vahemälu jääb keelatuks ka pärast korrektse parooli sisestamist ja tegeliku lehe sisu kuvamist.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
et_EE: <span class="faded">(Vaikimisi 1 minut)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
et_EE: <span class="faded">(Vaikimisi on 15 sekundit)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detect IP address from the following header first:</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Tuvasta IP aadress esmalt järgmisest päisest:</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Parool</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Turvalisus</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Saada testkiri aadressile</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Saatja e-post</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Saatja nimi</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
et_EE: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Kasutajanimi</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
et_EE: <strong>Kood, mis lisatakse pärast &lt;body&gt; prioriteediga</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
et_EE: <strong>Kood, mis lisatakse enne &lt;/head&gt; prioriteediga</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
et_EE: <strong>Kood, mis lisatakse jalusesse enne &lt;/body&gt; prioriteediga</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
et_EE: <strong>Viga:</strong> vigane kasutajanimi/e-postiaadress või vale parool.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
et_EE: <strong>Sinu ads.txt sisu:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
et_EE: <strong>Sinu app-ads.txt sisu:</strong>

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
et_EE: ASE Pro AASTALÕPU SOODUSPAKKUMINE! 20% allahindlus. Saadaval on ka eluaegne litsents (LTD).

en: AVIF Support Status
et_EE: AVIF toe olek

en: AVIF Upload
et_EE: AVIF üleslaadimine

en: Actions
et_EE: Toimingud

en: Add New
et_EE: Lisa Uus

en: Add Your Review
et_EE: Lisage oma arvustus

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
et_EE: Lisa kohandatud &lt;body&gt; klasse üksikvaates mõnele või kõigile avalikele postitusetüüpidele. Ühildub klassidega, mis on lisatud <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugina</a> kaudu.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
et_EE: Lisa kohandatud CSS kõigile adminlehtedele kõigi kasutajarollide jaoks.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
et_EE: Lisa kohandatud CSS kõigile avaliku vaate lehtedele kõigi kasutajarollide jaoks.

en: Add to Menu
et_EE: Lisa menüüsse

en: Admin Interface
et_EE: Haldusliides

en: Admin Menu
et_EE: Adminimenüü

en: Admin Menu Organizer
et_EE: Adminmenüü korraldaja

en: Admin Menu Settings
et_EE: Admini menüü seaded

en: Admin Notices
et_EE: Haldusteated

en: After duplication, redirect to:
et_EE: Pärast duplikeerimist suuna ümber:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
et_EE: Pärast ülaltoodud seadete salvestamist kontrolli allpool, kas kõik on õigesti seadistatud.

en: All %s
et_EE: Kõik %s

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
et_EE: Luba navigeerimismenüü linkide avamine uues vahelehes

en: Allow administrators to disable login for individual users from the Users list and user profile, while preserving their content and display name.
et_EE: Võimalda administraatoritel keelata üksikute kasutajate sisselogimine kasutajate nimekirjast või profiilist, säilitades nende sisu ja kuvatav nimi.

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
et_EE: Luba kohandatud navigeerimismenüü linkidel avaneda uues vahelehes atribuudiga target="_blank". Turvalisuse ja SEO parandamiseks lisatakse ka rel="noopener noreferrer nofollow" atribuut.

en: Allow login from:
et_EE: Luba sisselogimine asukohast:

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
et_EE: Luba mõnel või kõigil kasutajarollidel üles laadida SVG-faile, mis seejärel puhastatakse turvalisuse tagamiseks.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
et_EE: Keela ka avaliku vaate plokkide stiilid / CSS failid valitud postitusetüüpide puhul.

en: Always show the admin bar for administrators on the frontend. Useful for when an administrator has multiple user roles, and the admin bar is set to be hidden for the other user role(s).
et_EE: Näita administraatoritele haldusriba alati ka veebilehe avalikus vaates. Kasulik juhul, kui administraatoril on mitu kasutajarolli ja haldusriba on teiste rollide jaoks peidetud.

en: Attempts<br />Lockouts
et_EE: Katsed<br />Lukustused

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
et_EE: Automaatne avaldamine vahele jäänud ajaga postitustele

en: Background
et_EE: Taust

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
et_EE: Jäta vahele SSL sertifikaadi kontroll. See on ebaturvaline, kui e-kiri liigub üle interneti, kuid võib aidata kohalikes või konteineriseeritud WordPressi keskkondades.

en: Change Login URL
et_EE: Muuda sisselogimise URL-i

en: Clean Up Admin Bar
et_EE: Puhasta adminriba

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
et_EE: Puhasta adminite lehed, liigutades teavitused eraldi paneeli, mis on kergesti ligipääsetav adminriba kaudu.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
et_EE: Puhasta ja kiirenda töölauda, keelates täielikult mõned või kõik vidinad. Keelatud vidinad ei laadi ressursse ega ilmu ka “Screen Options” all.

en: Click to view hidden admin notices
et_EE: Klõpsake peidetud haldusteadete vaatamiseks

en: Collapse
et_EE: Peida

en: Comments are disabled for this content type.
et_EE: Kommentaarid on selle sisutüübi jaoks keelatud.

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
et_EE: Keela täielikult tuuma, teema ja pluginate uuendused ning automaatsed uuendused. Samuti keelab uuenduste kontrolli, teavitused ja e-kirjad.

en: Configure
et_EE: Seadista

en: Content Duplication
et_EE: Sisu duplikeerimine

en: Content Management
et_EE: Sisu haldamine

en: Content Order
et_EE: Sisu järjestus

en: Could not release lock.
et_EE: Lukustuse vabastamine ebaõnnestus.

en: Could not release lock. Please try again.
et_EE: Lukustuse vabastamine ebaõnnestus. Palun proovige uuesti.

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
et_EE: Praegu on käimas AASTALÕPU SOODUSPAKKUMINE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% allahindlus</a>.

en: Curves
et_EE: Kurvid

en: Custom Admin CSS
et_EE: Kohandatud admin CSS

en: Custom Admin Footer Text
et_EE: Kohandatud admin jaluse tekst

en: Custom Body Class
et_EE: Kohandatud body klass

en: Custom Code
et_EE: Kohandatud kood

en: Custom Frontend CSS
et_EE: Kohandatud avaliku vaate CSS

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
et_EE: Kohanda adminmenüü järjestust ning soovi korral muuda menüüelementide nimetusi või peida mõned elemendid.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
et_EE: Kohanda teksti, mida näed wp-admin lehtede jaluses (v.a ASE seadete leht).

en: DUPLICATE
et_EE: KOOPIA

en: Default is %s
et_EE: Vaikimisi on %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
et_EE: Vaikimisi on 10. Suurem number lisab koodi lähemale &lt;/body&gt;-le

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
et_EE: Vaikimisi on 10. Suurem number lisab koodi lähemale &lt;/head&gt;-le

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
et_EE: Vaikimisi on 10. Väiksem number lisab koodi lähemale &lt;body&gt;-le

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
et_EE: Vaiketekst on: <em>Täname, et lood <a href="https://wordpress.org/">WordPressiga</a></em>.

en: Default text is: <em>Version %s</em>
et_EE: Vaiketekst on: <em>Versioon %s</em>

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: Disable
et_EE: Keela

en: Disable <strong>admin email notification</strong> after password change by a user.
et_EE: Keela <strong>administraatori e-posti teavitus</strong> pärast kasutaja parooli muutmist.

en: Disable <strong>application passwords</strong> that was added since WordPress v5.6.
et_EE: Keela <strong>rakenduse paroolid</strong>, mis lisati alates WordPress v5.6-st.

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
et_EE: Keela <strong>plokipõhine vidinate seadete ekraan</strong>. Taastab klassikalise vidinate seadete vaate, kui kasutatakse klassikalist (mitte-plokipõhist) teemat. See ei mõjuta plokiteemasid.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
et_EE: Keela <strong>emoji tugi lehtedel, postitustes ja kohandatud postituste tüüpides</strong> nii adminis kui ka avalikus vaates. See tugi on peamiselt vajalik vanematele brauseritele, millel puudub natiivne tugi. Enamik kaasaegseid brausereid erinevatel seadmetel toetab seda juba vaikimisi.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
et_EE: Keela <strong>jQuery Migrate</strong> skript avalikus vaates, mida ei tohiks enam vaja olla, kui sait kasutab kaasaegset teemat ja pluginaid.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
et_EE: Keela <strong>piltide lazy loading</strong>, mis lisati vaikimisi alates WordPress v5.5-st.

en: Disable <strong>site admin email verification screen</strong> that was added since WordPress v5.3.
et_EE: Keela WordPress 5.3 versiooniga lisatud <strong>lehe administraatori e-posti kinnitamise vaade</strong>.

en: Disable <strong>user email notification</strong> after password change.
et_EE: Keela <strong>kasutaja e-posti teavitus</strong> pärast parooli muutmist.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
et_EE: Keela <strong>versiooninumber</strong> staatiliste ressursside URL-idel &lt;head&gt;-is, mis võib avaldada WordPressi versiooni. Vanemates versioonides võivad olla parandamata turvaaugud. Kehtib mitte-sisselogitud vaates. See võib parandada vahemälu kasutust, kuid võib põhjustada kõrvalmõjusid. Kasuta ettevaatlikult.

en: Disable All Updates
et_EE: Keela kõik uuendused

en: Disable Author Archives
et_EE: Keela autorite arhiivid

en: Disable Comments
et_EE: Keela kommentaarid

en: Disable Components
et_EE: Komponentide deaktiveerimine

en: Disable Dashboard Widgets
et_EE: Keela töölaua vidinad

en: Disable Embeds
et_EE: Keela embed’imine

en: Disable Feeds
et_EE: Keela vood

en: Disable Gutenberg
et_EE: Keela Gutenberg

en: Disable REST API
et_EE: Keela REST API

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
et_EE: Keela REST API ligipääs mitte-autenditud kasutajatele ning eemalda URL-i jäljed &lt;head&gt;-ist, HTTP päistest ja WP RSD endpointist.

en: Disable Smaller Components
et_EE: Keela väiksemad komponendid

en: Disable User Account
et_EE: Keela kasutajakonto

en: Disable XML-RPC
et_EE: Keela XML-RPC

en: Disable adding timestamp URL parameter on newly replaced images for busting the browser cache.
et_EE: Keela ajatempliga URL-parameetri lisamine uutele asendatud piltidele brauseri vahemälu värskendamiseks.

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
et_EE: Keela kõik RSS, Atom ja RDF vood. See hõlmab postituste, kategooriate, siltide, kommentaaride, autorite ja otsingu vooge. Eemaldab ka voogude URL-ide jäljed &lt;head&gt;-ist.

en: Disable all, related JavaScript.
et_EE: Keela kogu seotud JavaScript.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
et_EE: Keela kommentaarid mõne või kõigi avalike postitusetüüpide puhul. Kui keelatud, peidetakse ka olemasolevad kommentaarid avalikus vaates.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
et_EE: Keela <strong>Dashicons CSS ja JS failide laadimine</strong> avalikus vaates külastajatele. See võib rikkuda kohandatud vormide (sh sisselogimisvormide) kujunduse, kui need sõltuvad Dashicons-ist. Kontrolli vormid pärast keelamist üle.

en: Disable login for this account.
et_EE: Keela selle konto sisselogimine.

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
et_EE: Keela <strong>&lt;generator&gt; silt</strong> RSS voo &lt;channel&gt;,-is, mis avaldab WordPressi versiooninumbri. Vanemates versioonides võivad olla parandamata turvaaugud.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
et_EE: Keela <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; silt</strong> &lt;head&gt;-is. See ei ole vajalik, kui sait ei kasuta pingback’e ega kaugklienti (XML-RPC) postituste haldamiseks.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
et_EE: Keela <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; silt</strong> &lt;head&gt;-is. WLW rakendus lõpetati 2017. aastal.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
et_EE: Keela <strong>generator &lt;meta&gt; silt</strong> &lt;head&gt;-is, mis avaldab WordPressi versiooni. Vanemates versioonides võivad esineda parandamata turvaaugud.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
et_EE: Keela <strong>pluginate ja teemade redaktor</strong>.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
et_EE: Keela <strong>pluginate ja teemade redaktor</strong>. <span class="warning-text">Märkus: selle saidi wp-config.php fail ei ole kirjutatav ning seal on juba määratud konstant <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code>. Selle seade toimimiseks peate kas muutma faili kirjutatavaks või muutma käsitsi konstandi <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> väärtust.</span>

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
et_EE: Keela Gutenberg plokiredaktor mõne või kõigi vastavate postituste tüüpide puhul.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
et_EE: Keela vaikimisi <strong>WordPressi shortlink &lt;link&gt; silt</strong> &lt;head&gt;-is. Otsingumootorid seda ei kasuta ning praktiline kasu on väike. Tavaliselt kasutatakse eraldi shortlink pluginat või teenust, mis võimaldab paremaid linkide nimesid ja klikkide jälgimist sotsiaalmeedias jagamisel.

en: Disabled
et_EE: Keelatud

en: Dismiss
et_EE: Loobu

en: Display Active Plugins First
et_EE: Kuva aktiivsed pluginad esimesena

en: Display System Summary
et_EE: Kuva süsteemi kokkuvõte

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
et_EE: Kuva paneel, mis näitab ja lingib kõiki saadaolevaid suurusi meediateegis oleva pildi vaatamisel. Eriti kasulik, et kiiresti leida konkreetse pildisuuruse URL.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
et_EE: Kuva aktiivsed / aktiveeritud pluginad paigaldatud pluginate loendi ülaosas. Kasulik, kui saidil on palju deaktiveeritud pluginaid testimise või arenduse eesmärgil.

en: Display the registration date and time in the users list table.
et_EE: Kuva kasutajate nimekirjas registreerimise kuupäev ja kellaaeg.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
et_EE: Tee rohkem <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a> abil. Saadaval on <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">eluaegne litsents (LTD)</a>.

en: Do not remove backslashes from the code output on the frontend
et_EE: Ära eemalda kaldkriipse koodi väljundist veebilehel

en: Duplicate
et_EE: Dubleeri

en: Duplicate %s
et_EE: Dubleeri %s

en: Duplicate this as draft
et_EE: Loo sellest mustandi koopia

en: ERROR: Your account has been disabled.
et_EE: VIGA: Teie konto on blokeeritud.

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
et_EE: Muuda ja valideeri hõlpsalt oma <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> ja <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> sisu.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
et_EE: Muuda ja valideeri hõlpsalt oma <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> sisu.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
et_EE: Luba hõlpsalt täiustusi ja funktsioone, mis tavaliselt vajavad mitut pluginat.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
et_EE: Lisa hõlpsalt &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; ja &lt;style&gt; silte, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, reklaamide konversioonide ja Optimize kood, Facebooki, TikToki ja X/Twitteri pikslid jne.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
et_EE: Asenda hõlpsalt mis tahes tüüpi meediafail uuega, säilitades olemasoleva meedia ID, avaldamiskuupäeva ja failinime. Seega olemasolevad lingid ei katke.

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Edit screen
et_EE: Redigeerimisvaade

en: Email
et_EE: E-post

en: Email Address Obfuscator
et_EE: E-posti aadressi varjamine

en: Email Delivery
et_EE: E-kirjade kohaletoimetamine

en: Email address only
et_EE: Ainult e-posti aadress

en: Enable
et_EE: Luba

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
et_EE: Luba mitme rolli määramine kasutaja loomisel ja muutmisel. See võib olla kasulik rollide puhul, mis ei ole WordPressi tuumast, nt e-commerce või LMS pluginatest.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
et_EE: Luba hierarhiliste sisutüüpide või “page attributes” toetavate tüüpide kohandatud järjestus. Aktiveeritud sisutüüpidele ilmub uus “Order” alammenüü. WP adminis kasutavad “All {Posts}” lehed automaatselt kohandatud järjestust.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
et_EE: Luba debug-režiim ja väljasta debug-info WordPressi debug.log faili.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
et_EE: Luba sisselogimise, väljalogimise ja dünaamiline sisselogimise/väljalogimise menüüelement lisamiseks igasse menüüsse.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and public post types. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
et_EE: Luba lehtede, postituste ja avalike postitüüpide ühe klõpsuga duplikeerimine. Samuti kopeeritakse vastavad taksonoomiad ja post meta-andmed.

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
et_EE: Luba lehtedel, postitustel ja/või kohandatud postitüüpidel kasutada püsilinke, mis suunavad välistele URL-idele. Turvalisuse ja SEO parandamiseks lisatakse ka rel="noopener noreferrer nofollow" atribuut. Ühildub linkidega, mis on lisatud <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a> plugina abil.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
et_EE: Luba <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> failide üleslaadimine meediateeki. Olemasolevaid PNG, JPG ja GIF faile saad konverteerida tööriistaga nagu <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: Enhance List Tables
et_EE: Täiusta loenditabeleid

en: Enhancements
et_EE: Täiustused

en: Enter and save a new password to restore SMTP authentication.
et_EE: SMTP autentimise taastamiseks sisestage ja salvestage uus parool.

en: Enter one path per line
et_EE: Sisesta üks teekond rea kohta

en: Error:
et_EE: Viga:

en: Excerpt
et_EE: Katkend

en: Expand
et_EE: Laienda

en: External Permalinks
et_EE: Välislingid

en: Failed Login Attempts Log
et_EE: Ebaõnnestunud sisselogimiskatsete logi

en: Failed login attempts:
et_EE: Ebaõnnestunud sisselogimiskatsed:

en: Featured Image
et_EE: Esiletõstetud pilt

en: Feedback
et_EE: Tagasiside

en: File Size
et_EE: Faili suurus

en: Find Out More
et_EE: Uuri lisa

en: First
et_EE: Esimene

en: For example, if your site is behind a trusted proxy, it's a good idea to use the <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> header. Leave empty to use the default detection method.
et_EE: Näiteks kui sinu sait asub usaldusväärse proxy taga, on soovitatav kasutada <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> päist. Jäta tühjaks, et kasutada vaikimisi tuvastusmeetodit.

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
et_EE: Sunni kõik välislingid postituse sisus (kus kasutatakse <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook’i) avanema uues vahelehes atribuudiga target="_blank". Turvalisuse ja SEO parandamiseks lisatakse ka rel="noopener noreferrer nofollow" atribuut.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
et_EE: Sunni ülal määratud saatja nime ja e-posti aadressi kasutamine. See kirjutab üle teiste pluginate määratud väärtused.

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
et_EE: Täielik AVIF tugi nõuab, et serveril / hostimisel oleks PHP 8.1 või uuem koos AVIF tuge sisaldava <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD laiendusega</a> või paigaldatud <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25</a> või uuem. Ilma nendeta saab AVIF-faile küll üles laadida, kuid pisipilte automaatselt ei genereerita. Enamik <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">kaasaegseid desktop- ja mobiilibrausereid</a> toetab AVIF failide kuvamist.

en: Get ASE Pro
et_EE: Hangi ASE Pro

en: Get It Now
et_EE: Hangi kohe

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
et_EE: Anna adminmenüüle rohkem ruumi, et mahutada paremini laiemaid elemente.

en: Heading
et_EE: Pealkiri

en: Heartbeat Control
et_EE: Heartbeat juhtimine

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
et_EE: Aita teistel ASE avastada ja <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">tõlgi</a> see soovi korral oma keelde.

en: Hide Admin Bar
et_EE: Peida adminriba

en: Hide Admin Notices
et_EE: Peida teavitused adminitele

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
et_EE: Peida adminriba avalikus vaates kõigi või osade kasutajarollide jaoks.

en: Hide until toggled
et_EE: Peida kuni aktiveerimiseni

en: I've reviewed
et_EE: Olen üle vaadanud

en: I've shared
et_EE: Olen jaganud

en: IP Address<br />Last Username
et_EE: IP aadress<br />Viimane kasutajanimi

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
et_EE: Kui see on määratud, kasutatakse e-kirjade saatmiseks alljärgnevat SMTP teenust või kontot.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
et_EE: Kui see on määratud, kirjutab alljärgnev saatja nimi ja e-posti aadress üle WordPressi vaikeseaded, kuid teised kohandatud saatja andmeid toetavad pluginad (nt vormipluginad) võivad need siiski üle kirjutada.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
et_EE: Kui midagi läheb valesti</strong> ja pead taastama administraatori ligipääsu oma kontole, külasta järgmist URL-i: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Kui kasutad <strong>Ninja Firewalli</strong>, eemalda Firewall Policies seadetes valik “Block attempts to gain administrative privileges”, enne kui proovid vaadata lehte mitte-admin kasutajarolliga, et <strong>vältida admin-kontost välja lukustumist</strong>.

en: If you have a login page you manually created with a page builder or with another plugin, please add them to the "Allow login from" section.
et_EE: Kui kasutate leheehitaja või mõne teise pluginaga loodud sisselogimislehte, lisage see „Luba sisselogimine asukohast” sektsiooni.

en: If you need 2FA, the <a href="https://wordpress.org/plugins/two-factor/">Two Factor plugin</a> has been confirmed to be compatible.
et_EE: Kui vajate kaheastmelist autentimist (2FA), siis <a href="https://wordpress.org/plugins/two-factor/">Two Factor plugin</a> ühildub selle funktsiooniga.

en: Image Sizes Panel
et_EE: Pildisuuruste paneel

en: Image Upload Control
et_EE: Piltide üleslaadimise haldamine

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
et_EE: Paranda loendilehtede kasutusmugavust erinevate postitüüpide, taksonoomiate, meedia, kommentaaride ja kasutajate puhul, lisades või eemaldades veerge ja elemente.

en: In any case, please also <strong>create at least one backup admin user</strong> as a last resort should your primary admin user fails to properly login as admin. With this second admin user, you can also restore the admin role for your primary admin user.
et_EE: Igaks juhuks loo ka <strong>vähemalt üks admin kasutaja varuks</strong>, juhuks kui peamine administraator ei saa enam sisse logida. Selle teise administraatoriga saad vajadusel taastada peamise kasutaja adminõigused.

en: Incorrect password.
et_EE: Vale parool.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
et_EE: Lisa &lt;head&gt;, &lt;body&gt; ja &lt;footer&gt; kood

en: Insufficient permissions.
et_EE: Õigused puuduvad.

en: Invalid IP address.
et_EE: Vigane IP-aadress.

en: Invalid security token.
et_EE: Vigane turvatõend.

en: Invalid username/email or incorrect password.
et_EE: Vigane kasutajanimi/e-post või parool.

en: Keep as is
et_EE: Jäta muutmata

en: Last
et_EE: Viimane

en: Last Attempt On
et_EE: Viimane katse

en: Last Login
et_EE: Viimane sisselogimine

en: Last Login Column
et_EE: Viimase sisselogimise veerg

en: Last Modified
et_EE: Viimati muudetud

en: Leave blank to keep the current password.
et_EE: Jätke väli tühjaks, et säilitada praegune parool.

en: Left Side
et_EE: Vasak pool

en: Lifetime Deal (LTD) is available for the Pro version of ASE.
et_EE: ASE Pro versioonile on saadaval eluaegne litsents (LTD).

en: Limit Login Attempts
et_EE: Piira sisselogimiskatseid

en: Limit media files visibility so only administrators can see all media files. Non-administrator users will only see media files they uploaded themselves in the media library and in the modal window to add/insert media.
et_EE: Piira meediafailide nähtavust nii, et ainult administraatorid näevad kõiki faile. Tavakasutajad näevad ainult enda üleslaaditud faile meediateegis ja meedia lisamise/valimise aknas.

en: Limit to
et_EE: Piira kuni

en: Lines
et_EE: Read

en: List view
et_EE: Nimekirjavaade

en: Lock released for %s.
et_EE: Lukk vabastati: %s jaoks.

en: Log In
et_EE: Logi Sisse

en: Log In / Log Out
et_EE: Logi sisse | Logi välja

en: Log In/Out Menu
et_EE: Sisselogimise/Väljalogimise menüü

en: Log In/Out | Register
et_EE: Sisse/välja logimine | Registreeri

en: Log Out
et_EE: Logi Välja

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
et_EE: Logi kasutajate viimase sisselogimise aeg ning kuva kuupäev ja kellaaeg kasutajate nimekirjas.

en: Login ID Type
et_EE: Sisselogimise ID tüüp

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
et_EE: Tundub, et mõned neist tasuta täiustustest on teie saidile kasulikud olnud?

en: Maintenance Mode
et_EE: Hooldusrežiim

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
et_EE: Sellel saidil on hooldusrežiim hetkel sisse lülitatud.

en: Make "Collapse Menu" sticky at the bottom of the admin menu
et_EE: Muuda “Peida menüü” adminimenüü allosas püsivaks

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
et_EE: Halda ads.txt ja app-ads.txt faile

en: Manage robots.txt
et_EE: Halda robots.txt faili

en: Max height:
et_EE: Maksimaalne kõrgus:

en: Max width:
et_EE: Maksimaalne laius:

en: Media Files Visibility Control
et_EE: Meediafailide nähtavuse haldamine

en: Media Library Infinite Scrolling
et_EE: Meediateegi lõputu kerimine

en: Media Replacement
et_EE: Meedia asendamine

en: Missing required data.
et_EE: Kohustuslikud andmed on puudu.

en: Modify
et_EE: Muuda

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
et_EE: Muuda WordPressi Heartbeat API intervalli või keela see adminilehtedel, postituste loomise/muutmise ekraanidel ja/või avalikus vaates. See aitab vähendada serveri CPU koormust.

en: More information
et_EE: Rohkem teavet

en: Multiple User Roles
et_EE: Mitmed kasutajarollid

en: Never
et_EE: Mitte kunagi

en: New login URL:
et_EE: Uus sisselogimise URL:

en: Next
et_EE: Järgmine

en: No %s found
et_EE: %s ei leitud

en: No %s found in Trash
et_EE: Prügikastist ei leitud %s

en: No data available in table
et_EE: Tabelis puuduvad andmed

en: No matching records found
et_EE: Vastet ei leitud

en: None
et_EE: Puudub

en: Not available
et_EE: Pole saadaval

en: Notices
et_EE: Teated

en: Obfuscate Author Slugs
et_EE: Autori URL-i slugide varjamine

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
et_EE: Varja e-posti aadress, et takistada spam robotitel selle kogumist, kuid muuda see inimestele loetavaks nagu tavaline e-posti aadress.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
et_EE: Varja avalikult nähtavad autori lehe URL-id, mis näitavad kasutaja kasutajanime, nt <em>sitename.com/author/username1/</em> muutes need kujule <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, ning tagasta originaal-URL-idele 404 vead. Samuti varjab /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpointi.

en: On admin pages
et_EE: Adminite lehtedel

en: On post creation and edit screens
et_EE: Postituste loomise ja muutmise ekraanidel

en: On the frontend
et_EE: Avalikus vaates

en: Once enabled, you can find the <a href="%s">Admin Menu</a> item under the Settings menu.
et_EE: Pärast aktiveerimist leiad <a href="%s">Admini menüü</a> elemendi seadete menüüst.

en: Only the latest 1,000 entries are kept in the database.
et_EE: Andmebaasis säilitatakse ainult viimased 1 000 kirjet.

en: Oops, something went wrong. Please double check your settings and the destination email address.
et_EE: Oih, midagi läks valesti. Palun kontrolli oma seaded ja e-posti aadress üle.

en: Open All External Links in New Tab
et_EE: Ava kõik välislingid uues vahelehes

en: Optimizations
et_EE: Optimeerimine

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
et_EE: Või aidake ASE-d täiustada, <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank"> tagasisidet andes.</a>.

en: Order
et_EE: Järjestus

en: Password
et_EE: Parool

en: Password Protection
et_EE: Parooliga kaitsmine

en: Password can not be empty.
et_EE: Parool ei tohi olla tühi.

en: Password protection is currently enabled for this site.
et_EE: Sellel saidil on paroolikaitse hetkel sisse lülitatud.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
et_EE: Kaitse kogu sait parooliga, et peita sisu avalikkuse ja otsingumootorite robotite eest. Sisselogitud administraatorid pääsevad saidile tavapäraselt ligi.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
et_EE: Suuna kõik 404 (Ei leitud) lehed 301 (püsiva) ümbersuunamisega avalehele.

en: Perform Replacement
et_EE: Soorita asendamine

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
et_EE: Palun tühjenda lehe vahemälu</strong> peale hooldusrežiimi sisse- või väljalülitamist.  See tagab, et lehe külastajad näevad kas hoolduslehte või lehtede tegelikku sisu.

en: Please consider supporting ASE.
et_EE: Palun kaalu ASE toetamist.

en: Please use something other than 'login' for the custom login slug.
et_EE: Palun kasutage sisselogimise URL-i jaoks midagi muud kui „login”.

en: Posts
et_EE: Postitused

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
et_EE: Väldi andmebaasi paisumist, piirates säilitatavate versioonide arvu mõne või kõigi postituste tüüpide puhul, mis toetavad versioonihaldust.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
et_EE: Väldi brute force rünnakuid, piirates ebaõnnestunud sisselogimiskatsete arvu IP-aadressi kohta.

en: Prevent embedding of non-<a href="%s" target="_blank">whitelisted</a> sites in your site.
et_EE: Takista mitte-<a href="%s" target="_blank">lubatud nimekirjas</a> olevate saitide embed’imist sinu veebilehele.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
et_EE: Takista väiksemate komponentide käivitamist või laadimist. Muudab saidi turvalisemaks, veidi kiiremaks ja paremini otsingumootoritele optimeerituks.

en: Prevent your site content from being embedded on other sites.
et_EE: Takista oma saidi sisu embed’imist teistel veebilehtedel.

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Product Image
et_EE: Tootepilt

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
et_EE: Kaitse oma saiti brute force, DOS ja DDOS rünnakute eest <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a> kaudu. Samuti keelab trackback’id ja pingback’id.

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
et_EE: Luba uuesti lõputu kerimine meediateegi ruudustikuvaates. Kasulik suure meediateegi sirvimiseks.

en: Redirect 404 to Homepage
et_EE: Suunake 404 avalehele

en: Redirect After Login
et_EE: Ümbersuunamine pärast sisselogimist

en: Redirect After Logout
et_EE: Suuna pärast väljalogimist

en: Redirect to:
et_EE: Suuna ümber:

en: Registered
et_EE: Registreeritud

en: Registration Date Column
et_EE: Registreerimise kuupäeva veerg

en: Release Lock
et_EE: Vabasta lukk

en: Remove 'Howdy'
et_EE: Eemalda 'Howdy'

en: Remove WordPress logo/menu
et_EE: Eemalda WordPressi logo/menüü

en: Remove comments column
et_EE: Eemalda kommentaaride veerg

en: Remove comments counter/link
et_EE: Eemalda kommentaaride loendur/link

en: Remove customize menu
et_EE: Eemalda kohandamise menüü

en: Remove date column
et_EE: Eemalda kuupäeva veerg

en: Remove home icon and site name
et_EE: Eemalda avalehe ikoon ja saidi nimi

en: Remove new content menu
et_EE: Eemalda uue sisu menüü

en: Remove tags column (for posts)
et_EE: Eemalda siltide veerg (postitustes)

en: Remove the Help tab and drawer
et_EE: Eemalda abi vahekaart ja paneel

en: Remove updates counter/link
et_EE: Eemalda uuenduste loendur/link

en: Remove various elements from the admin bar.
et_EE: Eemalda erinevad elemendid adminribal.

en: Removes support for the embed block.
et_EE: Eemaldab toe embed ploki jaoks.

en: Replace Media
et_EE: Asenda meedia

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
et_EE: Muuda äsja üleslaaditud suured pildid väiksemaks ja kustuta algsed failid. BMP ja läbipaistvuseta PNG failid teisendatakse JPG-ks ja muudetakse väiksemaks.

en: Restrict login ID to username or email address only.
et_EE: Piira sisselogimis-ID ainult kasutajanime või e-posti aadressiga.

en: Return 404 (Not Found) error when trying to load author archives. Remove or disable links to author archives. Remove authors archives from the sitemap.
et_EE: Autorite arhiivi avamisel tagasta Error 404 (Lehte Ei leitud). Eemalda või keela lingid autorite arhiividele. Eemalda autorite arhiivid saidikaardilt.

en: Review
et_EE: Ülevaade

en: Revisions Control
et_EE: Versioonihaldus

en: Right Side
et_EE: Parem pool

en: SE Visibility: OFF
et_EE: Otsingumootori nähtavus: VÄLJAS

en: SVG Upload
et_EE: SVG üleslaadimine

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Search %s
et_EE: Otsi %s

en: Search Engines Visibility Status
et_EE: Otsingumootorite nähtavuse oleku staatus

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
et_EE: Otsingumootoritel ei soovitata seda saiti indekseerida. Klõpsa seadete muutmiseks.

en: Search results:
et_EE: Otsingutulemused:

en: Search...
et_EE: Otsi...

en: Search:
et_EE: Otsi:

en: Security
et_EE: Turvalisus

en: Select New Media File
et_EE: Vali uus meediafail

en: Select an Image
et_EE: Vali pilt

en: Send Now
et_EE: Saada Kohe

en: Sending test email...
et_EE: Saadan testkirja...

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
et_EE: Määra kohandatud ümbersuunamise URL kõigile või osadele kasutajarollidele pärast sisselogimist.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
et_EE: Määra kohandatud ümbersuunamise URL kõigile või osadele kasutajarollidele pärast väljalogimist.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
et_EE: Määra kohandatud saatja nimi ja e-posti aadress. Soovi korral kasuta välist SMTP teenust, et tagada teavitus- ja tehingukirjade jõudmine adressaatide postkasti.

en: Set interval to once every
et_EE: Määra intervalliks

en: Set the password:
et_EE: Määra parool:

en: Set width to
et_EE: Määra laiuseks

en: Share about ASE on:
et_EE: Jaga ASE kohta infot:

en: Show All
et_EE: Näita Kõiki

en: Show Custom Taxonomy Filters
et_EE: Kuva kohandatud taksonoomia filtrid

en: Show ID column
et_EE: Kuva ID veerg

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
et_EE: Kuva ID tegevusrea juures koos linkidega (Muuda, Vaata jne).

en: Show Less
et_EE: Näita Vähem

en: Show _MENU_ entries
et_EE: Näita _MENU_ sissekandeid

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
et_EE: Kuva saidi külastajatele kohandatav hooldusleht hooldustööde ajal. Sisselogitud administraatorid näevad saiti tavapäraselt edasi.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
et_EE: Kuva nimekirjades täiendavad filtrid hierarhiliste kohandatud taksonoomiate jaoks.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
et_EE: Kuva haldusribal olekuteade, kui otsingumootoritele on seatud soovitus saiti mitte indekseerida. Seda saab määrata seadete „Lugemine” all valikuga „Otsingumootoritele nähtavus”.

en: Show excerpt column
et_EE: Kuva väljavõtte veerg

en: Show featured image column
et_EE: Kuva esiletõstetud pildi veerg

en: Show file size column in media library
et_EE: Kuva failisuuruse veerg meediateegis

en: Show last modified column
et_EE: Kuva viimati muudetud veerg

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
et_EE: Kuva administraatoritele juhtpaneeli vidinas „Ülevaade” lühike süsteemi kokkuvõte. See sisaldab veebiserveri tarkvara, PHP versiooni, andmebaasitarkvara ja serveri IP-aadressi.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
et_EE: Kuvatakse 0 kuni 0 0-st kirjest

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
et_EE: Kuvatakse _START_ kuni _END_ _TOTAL_-st

en: Site Identity on Login Page
et_EE: Saidi identiteet sisselogimislehel

en: Sorry, you are not allowed to do this.
et_EE: Vabandust, sul ei ole selleks õigusi.

en: Sorry, you are not allowed to modify this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigusi selle kasutaja muutmiseks.

en: Status
et_EE: Olek

en: Stripes
et_EE: Triibud

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
et_EE: Test e-kiri töödeldi edukalt</span>.<br />Palun kontrolli postkasti, et kinnitada edukas kohaletoimetamine.

en: The REST API has been restricted to authenticated users.
et_EE: REST API on piiratud ainult autentitud kasutajatele.

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
et_EE: Praegune fail asendatakse üleslaaditud / valitud failiga (sama tüüpi), säilitades olemasoleva ID, avaldamiskuupäeva ja failinime. Seega ei katke olemasolevad lingid.

en: The settings above will override the 'Toolbar' settings in the user profile edit screen.
et_EE: Ülaltoodud seaded kirjutavad üle kasutajaprofiili muutmise vaates määratud „Tööriistariba” seaded.

en: The stored SMTP password can no longer be decrypted. Please enter it again above and save changes.
et_EE: Salvestatud SMTP parooli ei ole enam võimalik dekrüpteerida. Sisestage see uuesti ja salvestage muudatused.

en: The stored SMTP password can no longer be decrypted. Please enter it again and save changes.
et_EE: Salvestatud SMTP parooli ei ole enam võimalik dekrüpteerida. Sisestage see uuesti ja salvestage muudatused.

en: This notice is visible for all user roles.
et_EE: See teade on nähtav kõigile kasutajarollidele.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
et_EE: Sellel saidil toimuvad täna pikemaajalised hooldustööd. Täname kannatlikkuse eest.

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
et_EE: Pildi konverteerimise ja suuruse muutmise vältimiseks lisa faili nime lõppu “-nr” sufiks, nt pilt-linnust-4k-nr.jpg

en: Translate
et_EE: Tõlgi

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
et_EE: Käivita ajastatud postituste avaldamine (kõik tüübid), mis on märgitud kui “missed schedule”, igal saidi külastusel.

en: Unable to save changes. Please reload the page and try again.
et_EE: Muudatuste salvestamine ebaõnnestus. Palun värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: Use Selected Image
et_EE: Kasuta valitud tunnuspilti

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
et_EE: Kasutage lühikoodi, et kuvada e-posti aadress oma lehel:
    <ul>
    <li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong>, et kuvada e-posti eraldi real</li>
    <li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong>, et kuvada e-posti tekstisiseselt</li>
    </ul>

en: Use high-compatibility mode to fix rendering issues.
et_EE: Kasutage suure ühilduvusega režiimi kuvamisprobleemide lahendamiseks.

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
et_EE: Kasuta saidi ikooni ja URL-i, et asendada WordPressi vaike logo (mis viitab wordpress.org-le) sisselogimislehel. Mine <a href="%1$s">üldseadetesse</a> või <a href="%2$s">kohandajasse</a>, et määrata või muuta saidi ikoon.

en: Username
et_EE: Kasutajanimi

en: Username only
et_EE: Ainult kasutajanimi

en: Utilities
et_EE: Tööriistad

en: Validate with:
et_EE: Kontrolli/valideeri abil:

en: Various Admin UI Enhancements
et_EE: Mitmesugused adminliidese täiustused

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
et_EE: Mitmesugused väiksemad täiustused erinevates adminliidese osades.

en: View
et_EE: Vaata

en: View Admin as Role
et_EE: Vaata admini rollina

en: View Content
et_EE: Vaata sisu

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
et_EE: Vaata adminlehti ja saiti (sisselogituna) ühe mitte-admin kasutajarollina.

en: We'll be back soon.
et_EE: Me tuleme varsti tagasi.

en: Welcome to WordPress
et_EE: Tere tulemast WordPressi

en: Wider Admin Menu
et_EE: Laiem adminmenüü

en: Write a quick, 5-star review for ASE
et_EE: Kirjutage ASE kohta kiire viietärniline arvustus

en: You do not have permission to perform this action.
et_EE: Teil puuduvad õigused selle toimingu tegemiseks.

en: YouTube
et_EE: Youtube

en: Your account has been disabled.
et_EE: Teie konto on blokeeritud.

en: e.g. backend
et_EE: nt backend

en: e.g. dashboard
et_EE: nt dashboard

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
et_EE: lubatud ebaõnnestunud sisselogimiskatsed enne 15-minutilist lukustust

en: for:
et_EE: kellele:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
et_EE: lukustus(ed) blokeerivad edasised sisselogimiskatsed 24 tunniks

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
et_EE: pikslit <span class="faded">(Vaikimisi 1920 pikslit)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
et_EE: pikslit. <span class="faded">(Vaikimisi 1920 pikslit)</span>

en: revisions for:
et_EE: versioonid postituse kohta:

en: with AVIF support
et_EE: koos AVIF toega

en: without AVIF support
et_EE: ilma AVIF toeta
