Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (405 entries)

en: "New login URL" only works for/with the default WordPress login page.
fa: «نشانی اینترنتی جدید ورود» تنها برای/با برگهٔ ورود پیش‌فرض وردپرس کار می‌کند.

en: (Default is 'secret')
fa: (پیش‌فرض 'secret')

en: (Default is 160px)
fa: (پیش‌فرض 160px)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
fa: تمامی ورودی‌های فیلتر شده از_MAX

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: 10 minutes
fa: 10 دقیقه

en: 120 seconds
fa: 120 ثانیه

en: 15 seconds
fa: 15 ثانیه

en: 2 minutes
fa: 2 دقیقه

en: 3 minutes
fa: 3 دقیقه

en: 30 seconds
fa: 30 ثانیه

en: 45 seconds
fa: 45 ثانیه

en: 5 minutes
fa: 5 دقیقه

en: 60 seconds
fa: 60 ثانیه

en: 90 seconds
fa: 90 ثانیه

en: <div class="asenha-warning">When password protection is enabled and the password input form is displayed, caching is disabled using <a href="%s"><code>nocache_headers()</code></a>. Caching remains disabled after submitting the valid password and seeing the actual page content.</div>
fa: <div class="asenha-warning">زمانی که حفاظت با گذرواژه فعال شده است و فرم ورودی گذرواژه نمایش داده می‌شود، کش با استفاده از <a href="%s"><code>nocache_headers()</code></a> غیرفعال می‌شود. کش پس از ارسال گذرواژه معتبر و مشاهده محتوای واقعی برگه، غیرفعال باقی می‌ماند.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
fa: <span class="faded">(پیش‌فرض ۱ دقیقه)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
fa: <span class="faded">(پیش فرض 15 ثانیه)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detect IP address from the following header first:</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">تشخیص نشانی IP ابتدا از سربرگ زیر:</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Host</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">هاست</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">رمز عبور</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Port</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">پورت</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">امنیت</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">ارسال ایمیل تست به:</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">ایمیل فرستنده</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">نام ارسال‌کننده</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
fa: <span class="field-sublabel sublabel-wide">نام کاربری</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
fa: <strong>کد برای درج بعد از &lt;body&gt; با اولویتِ</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
fa: <strong>کد برای درج قبل از &lt;/head&gt; با اولویتِ</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
fa: <strong>کد برای درج در بخش پابرگ قبل از &lt;/body&gt; با اولویتِ</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
fa: <strong>خـطـا</strong>: نام کاربری یا گذرواژه نامعتبر است.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
fa: <strong>محتوای ads.txt شما:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
fa: <strong>محتوای app-ads.txt شما:</strong>

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
fa: حراج پایان سال ASE Pro! ۲۰٪ تخفیف. پیشنهاد مادام‌العمر (LTD) دردسترس است.

en: AVIF Support Status
fa: وضعیت پشتیبانی از AVIF

en: AVIF Upload
fa: بارگذاری AVIF

en: Actions
fa: کارها

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add Your Review
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
fa: افزودن کلاس(های) &lt;body&gt; سفارشی در نمای تکی برخی یا همه انواع نوشته عمومی. سازگار با کلاس‌هایی که قبلاً با استفاده از <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">افزونه Custom Body Class</a> افزوده شده‌اند.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
fa: افزودن کدهای CSS سفارشی صفحات مدیر برای تمام نقش‌های کاربری.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
fa: افزودن کدهای CSS سفارشی فرانت‌اند برای تمام نقش‌های کاربری.

en: Add to Menu
fa: افزودن به فهرست

en: Admin Interface
fa: رابط کاربری مدیر

en: Admin Menu
fa: فهرست مدیر

en: Admin Menu Organizer
fa: سازمان‌دهنده منوی مدیر

en: Admin Menu Settings
fa: تنظیمات فهرست مدیر

en: Admin Notices
fa: اطلاعیه های مدیر

en: Admin and Site Enhancements (ASE)
fa: بهبود رابط مدیر و وب‌سایت

en: After duplication, redirect to:
fa: بعد از تکثیر، تغییر مسیر به:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
fa: پس از ذخیره تنظیمات بالا، بررسی کنید که همه‌چیز به خوبی پیکربندی شده است یا خیر.

en: All %s
fa: همه %s

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
fa: به موارد منوی پیمایشی سفارشی اجازه دهید در برگه جدید باز شوند

en: Allow administrators to disable login for individual users from the Users list and user profile, while preserving their content and display name.
fa: به مدیران اجازه می‌دهد تا امکان ورود را برای کاربران به‌صورت فردی از فهرست کاربران و شناسنامهٔ کاربر غیرفعال کنند، در حالی که محتوا و نام نمایشی آن‌ها حفظ می‌شود.

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
fa: به آیتم‌های سفارشی منوی ناوبری اجازه دهید پیوندهایی داشته باشند که از طریق ویژگی target="_blank" در تب جدید مرورگر باز می‌شوند. ویژگی rel="noopener noreferrer nofollow" نیز برای افزایش امنیت و مزایای سئو اضافه خواهد شد.

en: Allow login from:
fa: اجازه ورود از:

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
fa: به برخی یا تمام نقش‌های کاربری اجازه دهید فایل‌های SVG را بارگذاری کنند. این فایل‌ها سپس برای حفظ امنیت، پاکسازی می‌شوند.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
fa: همچنین استایل‌های بلوک فرانت‌اند/ فایل های CSS را برای انواع پست انتخابی غیرفعال کنید.

en: Always show the admin bar for administrators on the frontend. Useful for when an administrator has multiple user roles, and the admin bar is set to be hidden for the other user role(s).
fa: همیشه نوار مدیریت را برای مدیران کل در سمت کاربر نمایش دهید. زمانی مفید است که یک مدیر کل دارای چندین نقش کاربری باشد و نوار مدیریت برای سایر نقش(های) کاربری مخفی شده باشد.

en: Attempts<br />Lockouts
fa: تلاش‌ها<br />قفل‌ها

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
fa: انتشار خودکار پست‌هایی با زمان‌بندی از دست‌رفته

en: Background
fa: زمینه

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
fa: دور زدن تأیید گواهینامه SSL. این کار در صورتی که ایمیل از طریق اینترنت ارسال شود ناامن خواهد بود، اما ممکن است در برخی سناریوهای محلی و/یا کانتینری وردپرس مفید باشد.

en: Change Login URL
fa: تغییر پیوند ورود

en: Clean Up Admin Bar
fa: پاک‌سازی نوار مدیر

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
fa: پاکسازی صفحات مدیریت با انتقال اعلان‌ها به یک پنل جداگانه که به راحتی از طریق نوار مدیریت قابل دسترسی است.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
fa: پاکسازی و افزایش سرعت پیشخوان با غیرفعال کردن کامل برخی یا تمام ابزارک‌ها. ابزارک‌های غیرفعال شده هیچ منبعی را بارگذاری نمی‌کنند و در گزینه‌های صفحه نمایش نشان داده نمی‌شوند.

en: Click to view hidden admin notices
fa: برای مشاهده اطلاعیه‌های مخفی مدیر کلیک کنید

en: Collapse
fa: بستن

en: Comments are disabled for this content type.
fa: دیدگاه‌ها برای این نوع محتوا غیرفعال هستند.

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
fa: به طور کامل به‌روزرسانی‌ها و به‌روزرسانی‌های خودکار هسته، پوسته و افزونه را غیرفعال کنید. همچنین بررسی‌های به‌روزرسانی، اعلان‌ها و ایمیل‌ها را غیرفعال خواهد کرد.

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Content Duplication
fa: تکثیر محتوا

en: Content Management
fa: مدیریت محتوا

en: Content Order
fa: ترتیب محتوا

en: Could not release lock.
fa: امکان آزادسازی قفل وجود نداشت.

en: Could not release lock. Please try again.
fa: امکان آزادسازی قفل وجود نداشت. لطفاً دوباره سعی نمایید.

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
fa: در حال حاضر در حراج پایان سال. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">۲۰٪ تخفیف</a>.

en: Curves
fa: لبه‌ها

en: Custom Admin CSS
fa: کدهای CSS سفارشی مدیر

en: Custom Admin Footer Text
fa: نوشته سفارشی فوتر مدیر

en: Custom Body Class
fa: کلاس بدنه سفارشی

en: Custom Code
fa: کد سفارشی

en: Custom Frontend CSS
fa: کدهای CSS سفارشی فرانت‌اند

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
fa: ترتیب منوی مدیریت را سفارشی کنید و به صورت اختیاری عنوان آیتم‌های منو را تغییر دهید یا برخی از آیتم‌ها را پنهان کنید.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
fa: متن نمایش داده شده در پاورقی صفحات wp-admin، به جز این صفحه تنظیمات ASE را سفارشی کنید.

en: DUPLICATE
fa: تکثیر

en: Default is %s
fa: پیش‌فرض %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
fa: پیش‌فرض ۱۰ است. شماره بزرگتر کد را نزدیک‌تر به &lt;/body&gt; درج می‌کند.

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
fa: پیش‌فرض ۱۰ است. شماره بزرگتر کد را نزدیک‌تر به &lt;/head&gt; درج می‌کند.

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
fa: پیش‌فرض ۱۰ است. شماره کوچکتر کد را نزدیک‌تر به &lt;body&gt; درج می‌کند.

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
fa: Default text is: <em>ممنونیم بایت ساخت با <a href="https://wordpress.org/">وردپرس</a></em>.

en: Default text is: <em>Version %s</em>
fa: نوشته پیش‌فزض: <em>نسخه %s</em>

en: Description
fa: توضیحات

en: Disable
fa: غیر فعال

en: Disable <strong>admin email notification</strong> after password change by a user.
fa: غیرفعال کردن <strong>آگاه‌سازی ایمیلی مدیر</strong> پس از تغییر گذرواژه توسط یک کاربر.

en: Disable <strong>application passwords</strong> that was added since WordPress v5.6.
fa: غیرفعال‌سازی <strong>گذرواژه‌های برنامه</strong> که از نگارش ۵٫۶ وردپرس افزوده شده است.

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
fa: غیرفعال کردن <strong>صفحه تنظیمات ابزارک‌های بلوکی</strong>. در هنگام استفاده از پوسته کلاسیک (غیر بلوکی)، صفحه تنظیمات ابزارک‌های کلاسیک را بازگردانی می‌کند. این گزینه تأثیری بر قالب‌های بلوکی ندارد.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
fa: غیرفعال کردن <strong>پشتیبانی از ایموجی برای صفحات، نوشته‌ها و انواع نوشته‌های سفارشی</strong> در بخش مدیریت و بخش کاربری سایت. این پشتیبانی عمدتاً برای مرورگرهای قدیمی‌تر که پشتیبانی داخلی از آن ندارند، مفید است. اکثر مرورگرهای مدرن در سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌های مختلف اکنون از پشتیبانی داخلی برای آن برخوردارند.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
fa: غیرفعال کردن اسکریپت <strong>jQuery Migrate</strong> در بخش کاربری سایت، که در صورت استفاده از پوسته و افزونه‌های مدرن در سایت شما، دیگر نباید مورد نیاز باشد.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
fa: غیرفعال کردن <strong>بارگذاری تنبل تصاویر</strong> که به صورت پیش‌فرض از نسخه ۵.۵ وردپرس اضافه شده است.

en: Disable <strong>site admin email verification screen</strong> that was added since WordPress v5.3.
fa: غیرفعال کردن <strong>صفحهٔ تأیید ایمیل مدیر سایت</strong> که از نگارش v5.3 وردپرس افزوده شده است.

en: Disable <strong>user email notification</strong> after password change.
fa: غیرفعال کردن <strong>آگاه‌سازی ایمیلی کاربر</strong> پس از تغییر گذرواژه.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
fa: غیرفعال‌سازی <strong>شماره نگارش</strong> در نشانی‌های منابع ثابت ارجاع شده در &lt;head&gt;، که می‌تواند شماره نگارش وردپرس را فاش کند. نگارش(های) قدیمی‌تر ممکن است حاوی حفره(های) امنیتی اصلاح‌نشده باشند. این مورد برای مشاهده صفحات توسط کاربران وارد نشده اعمال می‌شود. این کار همچنین قابلیت کش شدن دارایی‌های ثابت را افزایش می‌دهد، اما ممکن است پیامدهای ناخواسته‌ای داشته باشد. مطمئن شوید که می‌دانید چه کاری انجام می‌دهید.

en: Disable All Updates
fa: غیرفعال‌ساری تمامی بروزرسانی‌ها

en: Disable Author Archives
fa: غیرفعال‌سازی بایگانی‌های نویسنده

en: Disable Comments
fa: غیرفعال‌سازی نظرات

en: Disable Components
fa: حذف ماژول ها

en: Disable Dashboard Widgets
fa: غیرفعال‌سازی ویجت‌های پیشخوان

en: Disable Embeds
fa: غیرفعال‌سازی جاسازی‌ها

en: Disable Feeds
fa: غیرفعال‌سازی فیدها

en: Disable Gutenberg
fa: غیرفعال‌سازی گوتنبرگ

en: Disable REST API
fa: غیرفعال‌سازی REST API

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
fa: غیرفعال‌سازی دسترسی REST API برای کاربران احراز هویت نشده و حذف ردپای نشانی وب از &lt;head&gt;، سرآیندهای HTTP و نقطه پایانی WP RSD.

en: Disable Smaller Components
fa: غیرفعال‌سازی اجزا کوچک

en: Disable User Account
fa: غیرفعال کردن حساب کاربری

en: Disable XML-RPC
fa: غیرفعال سازی XML-RPC

en: Disable adding timestamp URL parameter on newly replaced images for busting the browser cache.
fa: غیرفعال‌سازی افزودن پارامتر زمان‌بندی به نشانی وب در تصاویر جایگزین شده جدید برای شکستن کش مرورگر.

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
fa: غیرفعال‌سازی همه خوراک‌های RSS، Atom و RDF. این شامل خوراک‌ها برای نوشته‌ها، دسته‌ها، برچسب‌ها، دیدگاه‌ها، نویسندگان و جستجو می‌شود. همچنین ردپای نشانی‌های خوراک را از &lt;head&gt; حذف می‌کند.

en: Disable all, related JavaScript.
fa: غیرفعال‌سازی همه جاوا اسکریپت‌های مرتبط.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
fa: دیدگاه‌ها را برای برخی یا تمام انواع نوشته‌های عمومی غیرفعال کنید. هنگامی که غیرفعال شود، دیدگاه‌های موجود نیز در نمای کاربری پنهان خواهند شد.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
fa: غیرفعال کردن بارگذاری <strong>فایل‌های CSS و JS مربوط به Dashicons</strong> در بخش کاربری سایت برای بازدیدکنندگان عمومی. این کار ممکن است طرح‌بندی یا طراحی فرم‌های سفارشی، از جمله فرم‌های ورود سفارشی را که به Dashicons وابسته هستند، مختل کند. پس از غیرفعال کردن، حتماً این فرم‌ها را بررسی کنید.

en: Disable login for this account.
fa: غیرفعال کردن ورود برای این حساب کاربری.

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
fa: غیرفعال‌سازی <strong>برچسب &lt;generator&gt;</strong> در &lt;channel&gt; خوراک RSS، که شماره نگارش وردپرس را فاش می‌کند. نگارش(های) قدیمی‌تر ممکن است حاوی حفره(های) امنیتی اصلاح‌نشده باشند.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
fa: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. اگر سایت شما از Pingback یا مشتری از راه دور (XML-RPC) برای مدیریت ها استفاده نمی کند، مورد نیاز نیست.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
fa: غیرفعال کردن <strong> &lt;لینک&gt; تگ <link> مانیفست Windows Live Writer (WLW)</strong> در <head>. برنامه WLW در سال ۲۰۱۷ متوقف شد.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
fa: غیرفعال‌سازی <strong>برچسب &lt;meta&gt; مولد (generator)</strong> در &lt;head&gt;، که شماره نگارش وردپرس را فاش می‌کند. نگارش(های) قدیمی‌تر ممکن است حاوی حفره(های) امنیتی اصلاح‌نشده باشند.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
fa: غیرفعال‌سازی <strong>ویرایشگر افزونه و پوسته</strong>.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
fa: غیرفعال‌سازی <strong>ویرایشگر افزونه و پوسته</strong>. <span class="warning-text">توجه داشته باشید که پرونده wp-config.php در این سایت قابل نوشتن نیست و ثابت <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> پیش از این در آنجا تعریف شده است. شما یا باید آن را قابل نوشتن کنید تا این تنظیم کار کند، یا باید به صورت دستی مقدار <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> را در آنجا تغییر دهید.</span>

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
fa: غیرفعال‌سازی ویرایشگر بلوک گوتنبرگ برای بعضی یا تمام پست‌تایپ‌های مناسب.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
fa: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. نادیده گرفته شده توسط موتورهای جستجو و حداقل مورد استفاده عملی. معمولا یک پلاگین یا سرویس لینک کوتاه اختصاصی ترجیح داده می شود که اجازه می دهد تا نام های خوب در لینک های کوتاه و ردیابی کلیک ها در هنگام به اشتراک گذاری لینک در رسانه های اجتماعی.

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Display Active Plugins First
fa: افزونه‌های فعال را ابتدای لیست نشان بده

en: Display System Summary
fa: نمایش خلاصه وضعیت سیستم

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
fa: نمایش پنلی که تمام اندازه‌های موجود را هنگام مشاهده تصویر در کتابخانه رسانه نشان می‌دهد و به آن‌ها پیوند می‌دهد. به‌ویژه برای دریافت سریع نشانی اینترنتی (URL) یک اندازه خاص از تصویر مفید است.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
fa: افزونه‌های فعال را در بالای فهرست افزونه‌های نصب شده نمایش دهید. این ویژگی زمانی مفید است که سایت شما برای اهداف آزمایش یا توسعه، افزونه‌های غیرفعال زیادی دارد.

en: Display the registration date and time in the users list table.
fa: نمایش تاریخ و زمان نام‌نویسی در جدول فهرست کاربران.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
fa: با <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">نسخه حرفه‌ای ASE</a> کارهای بیشتری انجام دهید. امکان خرید مادام‌العمر (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">در دسترس</a> است.

en: Do not remove backslashes from the code output on the frontend
fa: عدم حذف بک‌اسلش‌ها از خروجی کد در سمت کاربر

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Duplicate %s
fa: تکثیر %s

en: Duplicate this as draft
fa: بصورت پیشنویس تکثیر شود

en: ERROR: Your account has been disabled.
fa: خطا: حساب کاربری شما غیرفعال شده است.

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
fa: به راحتی محتوای <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> و <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> خود را ویرایش و اعتبارسنجی کنید.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
fa: به راحتی محتوای <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> را ویرایش یا اعتبار سنجی کنید.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
fa: براحتی بهبودها و ویژگی‌هایی را فعال کنید که معمولا به چندین افزونه نیاز دارند.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
fa: درج آسان برچسب‌های &lt;meta&gt;، &lt;link&gt;، &lt;script&gt; و &lt;style&gt;، گوگل آنالیتیکس، تگ منیجر، ادسنس، کد تبدیل و بهینه‌سازی تبلیغات، پیکسل‌های فیسبوک، تیک‌تاک و توییتر و غیره.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
fa: به راحتی هر نوع فایل رسانه‌ای را با فایل جدید جایگزین کنید، در حالی که شناسه رسانه، تاریخ انتشار و نام فایل موجود حفظ می‌شود. بنابراین، هیچ پیوند موجودی شکسته نخواهد شد.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit screen
fa: ویرایش صفحه‌نمایش

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Address Obfuscator
fa: مبهم‌کننده آدرس ایمیل

en: Email Delivery
fa: تحویل ایمیل

en: Email address only
fa: فقط آدرس ایمیل

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
fa: فعال‌سازی امکان اختصاص چندین نقش هنگام ایجاد و ویرایش حساب کاربری. این ویژگی ممکن است برای کار با نقش‌هایی که در هسته وردپرس تعریف نشده‌اند، مانند نقش‌های افزونه‌های تجارت الکترونیک یا سیستم‌های مدیریت یادگیری (LMS)، مفید باشد.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
fa: فعال کردن مرتب‌سازی سفارشی برای انواع مختلف محتوای "سلسله مراتبی" یا آنهایی که از "ویژگی‌های صفحه" پشتیبانی می‌کنند. یک زیرمنوی جدید 'ترتیب' برای انواع محتوای فعال شده ظاهر خواهد شد. صفحه لیست "همه {نوشته‌ها}" برای انواع نوشته‌های فعال شده در wp-admin به طور خودکار از ترتیب سفارشی استفاده خواهد کرد.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
fa: حالت اشکال‌زدایی را فعال کنید و خروجی اطلاعات اشکال‌زدایی را در فایل debug.log وردپرس دریافت کنید.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
fa: آیتم‌های منوی ورود، خروج و ورود/خروج پویا را برای افزودن به هر منویی فعال کنید.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and public post types. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
fa: فعال‌سازی تکثیر با یک کلیک برای برگه‌ها، نوشته‌ها و انواع نوشته‌های عمومی. موارد طبقه‌بندی مرتبط و متای نوشته نیز تکثیر خواهند شد.

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
fa: فعال‌سازی برگه‌ها، نوشته‌ها و/یا انواع نوشته سفارشی برای داشتن پیوندهای یکتا که به نشانی‌های خارجی اشاره می‌کنند. صفت rel="noopener noreferrer nofollow" نیز برای امنیت بیشتر و مزایای سئو اضافه خواهد شد. سازگار با پیوندهای افزوده شده با استفاده از <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
fa: فعال‌سازی امکان بارگذاری فایل‌های <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> در کتابخانه رسانه. شما می‌توانید فایل‌های موجود PNG, JPG و GIF را مانند ابزار <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a> تبدیل کنید.

en: Enhance List Tables
fa: ارتقا جداول فهرست

en: Enhancements
fa: بهبود و ارتقا

en: Enter and save a new password to restore SMTP authentication.
fa: برای بازسازی تأیید هویت SMTP، یک گذرواژهٔ جدید وارد و ذخیره نمایید.

en: Enter one path per line
fa: یک مسیر در هر سطر وارد کنید

en: Error:
fa: خطا:

en: Excerpt
fa: چکیده

en: Expand
fa: بازکردن

en: External Permalinks
fa: پیوندهای خارجی

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Failed Login Attempts Log
fa: گزارش تلاش‌های ورورد ناموفق

en: Failed login attempts:
fa: تلاش‌های ورود ناموفق:

en: Featured Image
fa: تصویر ویژه

en: Feedback
fa: بازخورد

en: File Size
fa: اندازه پرونده

en: Find Out More
fa: اطلاعات بیشتر

en: First
fa: اولین

en: For example, if your site is behind a trusted proxy, it's a good idea to use the <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> header. Leave empty to use the default detection method.
fa: برای نمونه، اگر سایت شما پشت یک پروکسی مورد اعتماد قرار دارد، ایده خوبی است که از سربرگ <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> استفاده کنید. برای استفاده از روش تشخیص پیش‌فرض، خالی بگذارید.

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
fa: تمام پیوندهای به سایت‌های خارجی در محتوای نوشته‌ها، جایی که از هوک <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> استفاده می‌شود، را مجبور کنید تا از طریق ویژگی target="_blank" در تب جدید مرورگر باز شوند. ویژگی rel="noopener noreferrer nofollow" نیز برای افزایش امنیت و مزایای سئو اضافه خواهد شد.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
fa: استفاده از نام‌فرستنده/ایمیل تنظیم شده در بالا را اجباری کنید. این کار تنظیمات افزونه‌های تنظیم شده از قبل را لغو می‌کند.

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
fa: پشتیبانی کامل از AVIF نیازمند این است که سرور / هاست شما دارای <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">افزونه GD</a> کامپایل شده با پشتیبانی AVIF در PHP 8.1 یا بالاتر باشد، یا <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick نسخه 7.0.25 یا بالاتر</a> نصب شده باشد. بدون هیچ یک از این‌ها، شما همچنان می‌توانید فایل‌های AVIF را آپلود کنید اما بدون تولید خودکار اندازه‌های کوچک‌تر تصاویر بندانگشتی. اکثر <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">مرورگرهای مدرن دسکتاپ و موبایل</a> از نمایش فایل‌های AVIF پشتیبانی می‌کنند.

en: Get ASE Pro
fa: دریافت نسخه پرو

en: Get It Now
fa: اکنون دریافت کنید

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
fa: به منوی مدیر فضای بیشتری اختصاص دهید تا موارد منو را بهتر در خود جای دهد.

en: Heading
fa: تیتر

en: Heartbeat Control
fa: کنترل ضربان‌قلب

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
fa: به دیگران برای کشف یا <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">ترجمه</a> پلاگین ASE کمک کنید.

en: Hide Admin Bar
fa: مخفی‌کردن نوار مدیر

en: Hide Admin Notices
fa: مخفی‌سازی اعلان‌های مدیر

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
fa: مخفی کردن نوار مدیر برای بعضی یا تمام نقش‍های کاربری در ظاهر(فرانت‌اند)

en: Hide until toggled
fa: مخفی تا تغییر وضعیت

en: I've reviewed
fa: بررسی کرده‌ام

en: I've shared
fa: من به اشتراک گذاشته‌ام

en: IP Address<br />Last Username
fa: آدرس آی‌پی<br />آخرین نام کاربری

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
fa: در صورت تنظیم، سرویس/اکانت SMTP از آن برای تحویل ایمیل‌های شما استفاده می‌شود.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
fa: "در این قسمت اگر نام/ایمیل فرستنده تنظیم شود، پیش‌فرض‌های اصلی وردپرس را نادیده می‌گیرد، اما همچنان می‌تواند توسط افزونه‌های دیگری که امکان نام/ایمیل فرستنده سفارشی را فراهم می‌کنند (مانند افزونه‌های فرم) بازنویسی شود."

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
fa: اگر مشکلی پیش آمد</strong> و باید به عنوان مدیر به حساب خود دسترسی پیدا کنید، از لینک زیر استفاده کنید: <br /><strong>%s</strong><br /><br />اگر از <strong>فایروال نینجا </strong>استفاده می‌کنید، لطفاً قبل از تلاش برای مشاهده به عنوان یک کاربر غیر مدیر، گزینه "مسدود کردن تلاش‌ها برای کسب امتیازات مدیریتی" را در تنظیمات سیاست‌های فایروال غیرفعال کنید تا از <strong>قفل شدن حساب مدیریت</strong> خود جلوگیری کنید.

en: If you have a login page you manually created with a page builder or with another plugin, please add them to the "Allow login from" section.
fa: اگر صفحهٔ ورودی دارید که به‌صورت دستی با یک صفحه‌ساز یا با افزونهٔ دیگری ایجاد کرده‌اید، لطفاً آن را به بخش «اجازهٔ ورود از» اضافه نمایید.

en: If you need 2FA, the <a href="https://wordpress.org/plugins/two-factor/">Two Factor plugin</a> has been confirmed to be compatible.
fa: اگر به احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) نیاز دارید، سازگاری <a href="https://wordpress.org/plugins/two-factor/">افزونهٔ Two Factor</a> تأیید شده است.

en: Image Sizes Panel
fa: پنل اندازه‌های تصویر

en: Image Upload Control
fa: کنترل بارگذاری تصویر

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
fa: با افزودن یا حذف ستون‌ها و عناصر، کارآمدی صفحات فهرست برای انواع مختلف نوشته‌ها و طبقه‌بندی‌ها، رسانه‌ها، دیدگاه‌ها و کاربران را بهبود بخشید.

en: In any case, please also <strong>create at least one backup admin user</strong> as a last resort should your primary admin user fails to properly login as admin. With this second admin user, you can also restore the admin role for your primary admin user.
fa: در هر صورت، لطفاً <strong>حداقل یک کاربر مدیر پشتیبان ایجاد کنید</strong> تا در صورتی که کاربر مدیر اصلی شما نتواند به درستی به عنوان مدیر وارد شود، به عنوان آخرین راه چاره عمل کند. با این کاربر مدیر دوم، شما همچنین می‌توانید نقش مدیر را برای کاربر مدیر اصلی خود بازیابی کنید.

en: Incorrect password.
fa: گذرواژه نادرست است.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
fa: درج کد &lt;head&gt;، &lt;body&gt; و &lt;footer&gt;

en: Insufficient permissions.
fa: سطح دسترسی کافی نیست.

en: Invalid IP address.
fa: نشانی ip نامعتبر است.

en: Invalid security token.
fa: نشانه امنیتی نامعتبر است.

en: Invalid username/email or incorrect password.
fa: یا نام‌کاربری/ایمیل نامعتبر است و یا رمز اشتباه است.

en: Keep as is
fa: بدون تغییر نگه‌دارید

en: Last
fa: آخرین

en: Last Attempt On
fa: آخرین تلاش در

en: Last Login
fa: آخرین ورود

en: Last Login Column
fa: ستون آخرین ورود

en: Last Modified
fa: آخرین ویرایش

en: Leave blank to keep the current password.
fa: برای نگه‌داری گذرواژهٔ فعلی، خالی بگذارید.

en: Left Side
fa: سمت چپ

en: Lifetime Deal (LTD) is available for the Pro version of ASE.
fa: پیشنهاد مادام‌العمر (LTD) برای نگارش حرفه‌ای (Pro) ASE دردسترس است.

en: Limit Login Attempts
fa: محدودیت تلاش برای ورود

en: Limit media files visibility so only administrators can see all media files. Non-administrator users will only see media files they uploaded themselves in the media library and in the modal window to add/insert media.
fa: قابلیت مشاهده پرونده‌های رسانه را محدود نمایید تا تنها مدیران بتوانند همه پرونده‌های رسانه را مشاهده نمایند. کاربران غیرمدیر تنها پرونده‌های رسانه‌ای را که خودشان ارسال کرده‌اند در کتابخانه رسانه و در پنجره جهت افزودن/درج رسانه مشاهده خواهند کرد.

en: Limit to
fa: محدود به

en: Lines
fa: خطوط

en: List view
fa: نمایش فهرستی

en: Lock released for %s.
fa: قفل برای %s آزاد شد.

en: Log In
fa: ورود

en: Log In / Log Out
fa: ورود / خروج

en: Log In/Out Menu
fa: منوی ورود/خروج

en: Log In/Out | Register
fa: ورود/خروج | نام‌نویسی

en: Log Out
fa: خروج

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
fa: آخرین زمان ورود کاربران به سایت را ثبت کنید و تاریخ و ساعت آن را در جدول فهرست کاربران نمایش دهید.

en: Login ID Type
fa: نوع شناسه ورود

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
fa: بنظر میرسد برخی از این بهبودهای رایگان برای سایت شما مفید بوده است ؟

en: Maintenance Mode
fa: حالت تعمیر و نگهداری

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
fa: در حال حاظر حالت تعمیر و نگهداری برای این سایت فعال شده است.

en: Make "Collapse Menu" sticky at the bottom of the admin menu
fa: «بستن فهرست» را در پایین فهرست مدیر به‌صورت چسبیده قرار دهید

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
fa: مدیریت ads.txt و app-ads.txt

en: Manage robots.txt
fa: مدیریت robots.txt

en: Max height:
fa: حداکثر ارتفاع:

en: Max width:
fa: حداکثر عرض:

en: Media Files Visibility Control
fa: کنترل قابلیت مشاهده پرونده‌های رسانه

en: Media Library Infinite Scrolling
fa: پیمایش بینهایت کتابخانه رسانه

en: Media Replacement
fa: جایگزینی رسانه

en: Missing required data.
fa: داده‌های ضروری یافت نشد.

en: Modify
fa: ویرایش

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
fa: تغییر فاصله زمانی API ضربان وردپرس یا غیرفعال کردن آن در صفحات مدیر، صفحات ایجاد/ویرایش نوشته و/یا بخش کاربری. این کار به کاهش بار پردازنده روی سرور کمک خواهد کرد.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Multiple User Roles
fa: نقش‌های کاربری چندگانه

en: Never
fa: هرگز

en: New login URL:
fa: پیوند چدید ورود:

en: Next
fa: بعدی

en: No %s found
fa: هیچ %s یافت نشد

en: No %s found in Trash
fa: هیچ %s در زباله‌دان یافت نشد

en: No data available in table
fa: داده‌ای در جدول وجود ندارد

en: No matching records found
fa: هیچ رکورد منطبقی پیدا نشد

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Notices
fa: اطلاعیه‌ها

en: Obfuscate Author Slugs
fa: مبهم کردن اسلاگ‌های نویسنده

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
fa: مبهم‌سازی آدرس ایمیل برای جلوگیری از برداشت آن توسط ربات‌های هرزنامه، در عین حال قابل خواندن نگه داشتن آن مانند یک آدرس ایمیل معمولی برای بازدیدکنندگان انسانی.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
fa: مبهم‌سازی URLهای عمومی صفحات نویسنده که اسلاگ‌ها / نام‌های کاربری را نمایش می‌دهند، مثلاً <em>sitename.com/author/username1/</em> به <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>، و نمایش خطای 404 برای URLهای اصلی. همچنین در نقطه پایانی REST API با مسیر /wp-json/wp/v2/users/ نیز مبهم‌سازی انجام می‌دهد.

en: On admin pages
fa: در صفحات مدیر

en: On post creation and edit screens
fa: در ایجاد پست و ویرایش صفحات

en: On the frontend
fa: در فرانت‌اند

en: Once enabled, you can find the <a href="%s">Admin Menu</a> item under the Settings menu.
fa: پس از فعال‌سازی، می‌توانید مورد <a href="%s">فهرست مدیر</a> را در زیر فهرست تنظیمات پیدا کنید.

en: Only the latest 1,000 entries are kept in the database.
fa: تنها ۱,۰۰۰ ورودی آخر در پایگاه داده نگهداری می‌شوند.

en: Oops, something went wrong. Please double check your settings and the destination email address.
fa: اوپس، مشکلی پیش آمد. لطفاً تنظیمات و آدرس ایمیل مقصد را دوباره بررسی نمایید.

en: Open All External Links in New Tab
fa: همه پیوندهای خارجی را در صفحه جدید باز کنید

en: Optimizations
fa: بهینه‌سازی‌ها

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
fa: یا، با ارائه <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">بازخورد خود</a> از ASE به بهبود کیفیت آن کمک کنید.

en: Order
fa: سفارش

en: Password
fa: رمز عبور

en: Password Protection
fa: حفاظت با رمزعبور

en: Password can not be empty.
fa: گذرواژه نمی‌تواند خالی باشد.

en: Password protection is currently enabled for this site.
fa: حفاظت از رمز عبور در حال حاضر برای این سایت فعال است.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
fa: کل سایت را با رمز عبور محافظت کنید تا محتوا را از دید عمومی و ربات‌ها / خزنده‌های موتور جستجو پنهان کنید. مدیرانی که وارد سیستم شده‌اند همچنان می‌توانند طبق معمول به سایت دسترسی داشته باشند.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
fa: تغییر مسیر 301 (دائمی) به صفحه اصلی برای تمامی صفحات 404 (صفحه پیدا نشد).

en: Perform Replacement
fa: انجام‌دادن جایگزیی

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
fa: لطفا بعد از هربار </strong> فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی حالت تعمیر و نگهداری کش خود را پاک کنید. این کار تضمین میکند که کاربران صفحه تعمیر و نگهداری و یا مطالب سایت را بعد از هر تغییر بصورت صحیح مشهاده کنند.

en: Please consider supporting ASE.
fa: لطفا ASE را حمایت کنید.

en: Please use something other than 'login' for the custom login slug.
fa: لطفاً برای نامک سفارشی ورود، از چیزی به جز 'login' استفاده نمایید.

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
fa: جلوگیری از حجیم شدن پایگاه داده با محدود کردن تعداد نسخه‌های پیشین برای برخی یا تمام انواع نوشته‌هایی که از نسخه‌های پیشین پشتیبانی می‌کنند.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
fa: جلوگیری از حملات بروت فورس با محدود کردن تعداد تلاش‌های ناموفق ورود مجاز برای هر آدرس IP.

en: Prevent embedding of non-<a href="%s" target="_blank">whitelisted</a> sites in your site.
fa: جلوگیری از جاسازی سایت‌های <a href="%s" target="_blank">لیست سفید نشده</a> در سایت شما.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
fa: جلوگیری از اجرا یا بارگذاری اجزای کوچک‌تر. این کار باعث می‌شود سایت امن‌تر شود، کمی سریع‌تر بارگذاری شود و برای خزش توسط موتورهای جستجو بهینه‌تر گردد.

en: Prevent your site content from being embedded on other sites.
fa: جلوگیری از جاسازی محتوای سایت شما در سایر سایت‌ها.

en: Previous
fa: قبلی

en: Product Image
fa: تصویر محصول

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
fa: محافظت از سایت شما در برابر حملات بروت فورس، DOS و DDOS از طریق <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. همچنین ترک‌بک‌ها و پینگ‌بک‌ها را غیرفعال می‌کند.

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
fa: فعال‌سازی مجدد اسکرول بی‌نهایت در نمای شبکه‌ای کتابخانه رسانه. مفید برای پیمایش در کتابخانه‌های بزرگ.

en: Redirect 404 to Homepage
fa: تغییرمسیر 404 به صفحه اصلی

en: Redirect After Login
fa: تغییر مسیر بعد از ورود

en: Redirect After Logout
fa: تغییر مسیر پس از خروج

en: Redirect to:
fa: تغییر مسیر به:

en: Registered
fa: نام‌نویسی شده

en: Registration Date Column
fa: ستون تاریخ نام‌نویسی

en: Release Lock
fa: آزادسازی قفل

en: Remove 'Howdy'
fa: حذف 'Howdy'

en: Remove WordPress logo/menu
fa: حذف لوگو/منو وردپرس

en: Remove comments column
fa: حذف ستون نظرات

en: Remove comments counter/link
fa: حذف لینک/شمارنده نظرات

en: Remove customize menu
fa: حذف منوی سفارشی

en: Remove date column
fa: حذف ستون تاریخ

en: Remove home icon and site name
fa: حذف آیکون خانه و نام سایت

en: Remove new content menu
fa: حذف منوی نوشته جدید

en: Remove tags column (for posts)
fa: حذف ستون برچسب‌ها (برای نوشته‌ها)

en: Remove the Help tab and drawer
fa: حذف منو و کشوی راهنمایی

en: Remove updates counter/link
fa: حذف لینک/شمارنده بروزرسانی‌ها

en: Remove various elements from the admin bar.
fa: حذف عناصر مختلف از نوار ابزار مدیر

en: Removes support for the embed block.
fa: پشتیبانی برای بلوک جاسازی را حذف می‌کند.

en: Replace Media
fa: جایگزین کردن رسانه

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
fa: تغییر اندازه تصاویر بزرگ تازه آپلود شده به ابعاد کوچکتر و حذف فایل‌های اصلی آپلود شده. فایل‌های BMP و PNG بدون شفافیت به JPG تبدیل شده و تغییر اندازه داده می‌شوند.

en: Restrict login ID to username or email address only.
fa: شناسه ورود را فقط به نام کاربری یا ایمیل محدود کنید.

en: Return 404 (Not Found) error when trying to load author archives. Remove or disable links to author archives. Remove authors archives from the sitemap.
fa: بازگرداندن خطای ۴۰۴ (یافت نشد) هنگام تلاش برای بارگذاری بایگانی‌های نویسنده. حذف یا غیرفعال کردن پیوندها به بایگانی‌های نویسنده. حذف بایگانی‌های نویسندگان از نقشه سایت.

en: Review
fa: دیدگاه

en: Revisions Control
fa: کنترل تجدید نظرها

en: Right Side
fa: سمت راست

en: SE Visibility: OFF
fa: قابل‌نمایش بودن برای موتورهای جستجو: خاموش

en: SVG Upload
fa: بارگذاری SVG

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Search %s
fa: جستجو %s

en: Search Engines Visibility Status
fa: وضعیت قابل مشاهده بودن در موتورهای جستجو

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
fa: موتورهای جستجو از ایندکس کردن این سایت منصرف می‌شوند. برای تغییر تنظیمات کلیک کنید.

en: Search results:
fa: نتایج جستجو:

en: Search...
fa: جستجو...

en: Search:
fa: جستجو:

en: Security
fa: امنیت

en: Select New Media File
fa: انتخاب فایل رسانه جدید

en: Select an Image
fa: یک تصویر انتخاب کنید

en: Send Now
fa: الان ارسال کن

en: Sending test email...
fa: در حال ارسال ایمیل تست ...

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
fa: تنظیم تغییر مسیر سفارشی برای همه یا برخی نقش‌های کاربری پس از ورود.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
fa: تنظیم تغییر مسیر سفارشی برای همه یا برخی نقش‌های کاربری پس از خروج.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
fa: "تنظیم نام و ایمیل فرستنده سفارشی. به صورت اختیاری از سرویس SMTP خارجی استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود، ایمیل‌های اطلاع‌رسانی و تراکنشی از سایت شما به صندوق ورودی تحویل داده می‌شوند."

en: Set interval to once every
fa: تنظیم فاصله زمانی روی یک‌بار

en: Set the password:
fa: گذرواژه را تنظیم کنید:

en: Set width to
fa: تنطیم عرض روی

en: Share about ASE on:
fa: اشتراک‌گذاری درباره ASE در:

en: Show All
fa: نمایش همه

en: Show Custom Taxonomy Filters
fa: نمایش فیلترهای طبقه‌بندی(تاکسونومی) سفارشی

en: Show ID column
fa: نمایش ستون شناسه(ID)

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
fa: نمایش شناسه در ردیف‌های اقدام بهمراه پیوندهایی برای ویرایش، نمایش و غیره.

en: Show Less
fa: نمایش کمتر

en: Show _MENU_ entries
fa: نمایش_ورودی‌های_منو

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
fa: درهنگام تعمیر جزئی سایت، یک صفحه تعمیر و نگهداری قابل تنظیمصفحه اول سایت نمایش دهید. مدیرانی که وارد سیستم شده‌اند همچنان میتوانند سایت را طبق معمول مشاهده کنند.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
fa: نمایش فیلتر(های) اضافی در جداول لیست برای طبقه بندی های سلسله مراتبی و سفارشی.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
fa: هنگامی که موتورهای جستجو از ایندکس کردن سایت منصرف میشوند آن را در نوار وضعیت مدیر نمایش بده. این گزینه از طریق یک چک‌باکس کوچک در تنظیمات>>خواندن قابل تنظیم است.

en: Show excerpt column
fa: نمایش ستون منتخب

en: Show featured image column
fa: نمایش ستون تصویر ویژه

en: Show file size column in media library
fa: نمایش ستون حجم فایل در کتابخانه رسانه

en: Show last modified column
fa: نمایش ستون آخرین ویرایش

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
fa: خلاصه وضعیت سریع  "در یک نگاه" در ویجت پیشخوان برای مدیران از سیستمی که سایت روی آن در حال اجراست. این شامل نرم افزار وب سرور، نسخه PHP، نرم افزار پایگاه داده و آدرس IP سرور است.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
fa: نمایش 0 تا 0 از 0 ورودی

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
fa: نمایش _START_تا_END_ از_TOTAL ورودی

en: Site Identity on Login Page
fa: هویت سایت در صفحه ورود

en: Sorry, you are not allowed to do this.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به انجام این کار نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to modify this user.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ویرایش این کاربر نیستید.

en: Status
fa: وضعیت

en: Stripes
fa: راه‌راه

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
fa: ایمیل آزمایشی با موفقیت پردازش شد</span>.<br />لطفاً صندوق ورودی ایمیل مقصد را برای اطمینان از تحویل موفق بررسی کنید.

en: The REST API has been restricted to authenticated users.
fa: رابط REST API محدود به کاربران احراز هویت شده گردیده است.

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
fa: با حفظ شناسه فعلی، تاریخ انتشار و نام فایل، فایل فعلی با فایل آپلود شده/انتخاب شده (از همان نوع) جایگزین می شود. بنابراین، هیچ لینکی از این فایل خراب نمی‌شود.

en: The settings above will override the 'Toolbar' settings in the user profile edit screen.
fa: تنظیمات بالا جایگزین تنظیمات «نوار ابزار» در صفحه ویرایش شناسنامه کاربر خواهد شد.

en: The stored SMTP password can no longer be decrypted. Please enter it again above and save changes.
fa: گذرواژهٔ ذخیره شدهٔ SMTP دیگر قابل رمزگشایی نیست. لطفاً آن را دوباره در بالا وارد نمایید و تغییرات را ذخیره کنید.

en: The stored SMTP password can no longer be decrypted. Please enter it again and save changes.
fa: گذرواژهٔ ذخیره شدهٔ SMTP دیگر قابل رمزگشایی نیست. لطفاً آن را دوباره وارد نمایید و تغییرات را ذخیره کنید.

en: This notice is visible for all user roles.
fa: این اعلان برای همه نقش‌های کاربری قابل مشاهده است.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
fa: این سایت امروز برای مدتی طولانی در حال تعمیر و نگهداری است. با تشکر از شکیبایی شما

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
fa: برای مستثنی کردن یک تصویر از تبدیل و تغییر اندازه، پسوند '-nr' را به نام فایل اضافه کنید، مانند: bird-photo-4k-nr.jpg

en: Translate
fa: ترجمه

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
fa: انتشار نوشته‌های زمان‌بندی شده از تمام انواع که با «زمان‌بندی از دست رفته» علامت‌گذاری شده‌اند را هر بار که از سایت بازدید می‌شود، فعال کنید.

en: Unable to save changes. Please reload the page and try again.
fa: قادر به ذخیرهٔ تغییرات نیستیم. لطفاً برگه را نوسازی کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Use Selected Image
fa: استفاده از تصویر انتخاب شده

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
fa: از یک شورت‌کد مانند نمونه‌های زیر برای نمایش آدرس ایمیل در بخش کاربری سایت خود استفاده کنید:
    <ul>
    <li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> برای نمایش ایمیل در یک خط جداگانه</li>
    <li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> برای نمایش ایمیل به صورت درون‌خطی</li>
    </ul>

en: Use high-compatibility mode to fix rendering issues.
fa: برای برطرف نمودن مشکلات نمایش، از حالت سازگاری بالا استفاده نمایید.

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
fa: از نماد سایت و یا لینک لوگو برای تغییر لوگوی پیش‌فرض وردپرس در صفحه ورود استفاده کنید. برو به <a href="%1$s">تنظیمات عمومی</a> یا <a href="%2$s">سفارشی‌ساز</a> برای تعیین یا تغییر نماد سایت.

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username only
fa: فقط نام کاربری

en: Utilities
fa: ابزارها

en: Validate with:
fa: اعتبارسنجی با:

en: Various Admin UI Enhancements
fa: بهبودهای مختلف تجربه‌کاربری مدیریت.

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
fa: بهبودهای کوچک و مختلف برای قسمت‌های مختلف از رابط کاربری مدیریت.

en: View
fa: مشاهده

en: View Admin as Role
fa: مشاهده مدیر به عنوان نقش

en: View Content
fa: مشاهده محتوا

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
fa: مشاهده صفحات مدیریت و سایت (در حالت ورود به سیستم) به عنوان یکی از نقش‌های کاربری غیر مدیر.

en: We'll be back soon.
fa: ما به زودی برمیگردیم.

en: Welcome to WordPress
fa: به وردپرس خوش آمدید

en: Wider Admin Menu
fa: منوی مدیر عریض‌تر

en: Write a quick, 5-star review for ASE
fa: دیدگاه سریع و 5ستاره خود را از ASE بنویسید.

en: X / Twitter
fa: اکس/توییتر

en: You do not have permission to perform this action.
fa: شما اجازهٔ انجام این اقدام را ندارید.

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: Your account has been disabled.
fa: حساب کاربری شما غیرفعال شده است.

en: e.g. backend
fa: مثل بک‌اند

en: e.g. dashboard
fa: مثلاً پیشخوان

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
fa: تعداد تلاش‌های ناموفق ورود مجاز قبل از قفل شدن به مدت 15 دقیقه

en: for:
fa: برای:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
fa: قفل‌ها برای 24 ساعت تمامی تلاش‌های بیشتر برای ورود را مسدود می‌کنند.

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
fa: پیکسل‌ها <span class="faded">(پیش‌فرض 1920 پیکسل)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
fa: پیکسل‌ها. <span class="faded">(پیش‌فرض 1920 پیکسل)</span>

en: revisions for:
fa: تجدید نظر برای:

en: with AVIF support
fa: با پشتیبانی از AVIF

en: without AVIF support
fa: بدون پشتیبانی از AVIF
